Ochrona danych osobowych w firmie i szkolenia ABI
O firmie

O firmie

ITLS należy do podmiotów specjalizujących się w ochronie danych osobowych, specjalistycznym doradztwie dla branży MLM oraz sektora nowych technologii, a także w stałej obsłudze prawnej.

W naszym zespole znajdują się prawnicy, programiści oraz doradcy biznesowi posiadający bardzo bogate doświadczenie pozwalające na skuteczne rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów oraz wdrożenie odpowiednich metod organizacyjnych i prawnych mających na celu pełne zabezpieczenie interesów kontrahenta, a przy tym tworzących gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

W realizacji projektów jesteśmy maksymalnie profesjonalni i skuteczni. Nie ma dla nas problemu bez rozwiązania. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

en_1cPremium
Jesteśmy partnerem SALESmanago – twórców jednego z najbardziej innowacyjnych systemów klasy marketing automation na świecie.

 

Firma to ludzie i wartości za nimi stojące – zapraszamy do zapoznania się z kadrą zarządzającą IT Law Solutions:

Marcin Kaleta

Prezes Zarządu

Radca prawny. Specjalizuje się w prawie z zakresu ochrony danych osobowych, prawie autorskim, prawie europejskim oraz prawie nowych technologii. Swoim doświadczeniem wspomaga liczne instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa związane z branżą IT, a także eCommerce.

Referencje

 • Bezpieczny marketing

  Współpraca z IT Law Solutions umożliwiła nam rzetelne zabezpieczenie naszych baz marketingowych. To gwarancja większego zaufania u naszych klientów!

  Kaja Karkoszka, Prezes Zarządu ViewOne Sp. z o. o.

 • Indywidualne podejście

  Współpracę z IT Law Solutions należy ocenić bardzo dobrze. Szczególnie należy pochwalić indywidualne podejście do klienta, które wyróżnia ITLS spośród innych firm zajmujących się ochroną danych osobowych.

  Tomasz Matynia, Dyrektor zarządzający 3Marketing.pl

 • Dla branży IT

  Dzięki współpracy z IT Law Solutions wprowadziliśmy szczegółowe procedury dotyczące ochrony danych osobowych w naszych systemach informatycznych. Polecamy usługi każdemu z branży IT.

  Tomasz Kopera, Wiceprezes Zarządu InSee Sp. z o.o.

Blog - polityka ochrony informacji i szkolenia ABI

Wszystkie wpisy »

Zagrożenia w internecie dla dzieci i młodzieży i jak im zapobiec? Część 2.

04/08/2022

Mimo, że młodzież jest najbardziej narażona na zagrożenia w internecie to Sexting i Sextortion w prawie takim samym stopniu są zagrożeniem w swiecie dorosłych. O tym jak reagować na szantaż na tle seksualnym i co grozi za udostępnianie komuś intymnych zdjęć, które otrzymaliśmy od drugiej osoby dowiecie się w dalszej części artykułu Sexting – przesyłanie ... więcej »

Cyberpolicja – nowy krok w kwestii bezpieczeństwa w internecie

18/05/2022

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że od stycznia 2022 roku działą Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC), którego zadaniem będzie walka z przestępstwami w sieci. Czy to znaczy, że internet stanie się bezpiecznym miejscem? Prawdopodobnie nie, ale to bardzo duży krok w tym kierunku. Czym jest CBZC? CBZC dołączy do grona takich takich organów jak ... więcej »

Wypełnij formularz, oddzwonimy