Ochrona danych osobowych w firmie i szkolenia ABI
IT Law Solutions partnerem Letniej  Szkoła Prawa Własności Intelektualnej

IT Law Solutions partnerem Letniej Szkoła Prawa Własności Intelektualnej

IT&IP LAW SCHOOL TEGO LATA W POZNANIU!

W dniach 31 lipca – 7 sierpnia 2016 w Poznaniu, trzeci raz z rzędu odbędzie się Letnia Szkoła Prawa Własności Intelektualnej, przedsięwzięcie organizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań.

small photoPodczas tych 7 dni studenci i absolwenci szkół prawa z całego świata uczestniczą w konferencji, warsztatach oraz wykładach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w branży z Polski jak i Europy. Uczestnicy zdobywają wiedzę m.in. w takich aspektach jak: wzory przemysłowe, prawo konkurencji, znaki towarowe, zarządzanie zasobami intelektualnymi, Ustawa o ochronie konkurencji i konsumentów, prawo autorskie, domeny internetowe i ochrona danych osobowych w różnych systemach prawa. Organizatorzy koncentrując się na jakości szkoleń, do współpracy zapraszają teoretyków i praktyków prawa, rzeczników patentowych oraz innych specjalistów w zależności od tematyki.

W latach 2014 i 2015 ELSA Poznań zorganizowała dwie edycje Law School o tematyce: European Patent Law i Fashion and New Media Law. Tematem tegorocznej odsłony będzie IP&IT Law. Dodatkowo, jako część programu organizatorzy przewidują powstanie oddzielnych grup, które skupią się nad pracą i analizą konkretnego aspektu w ramach tematu. Podsumowanie całej pracy będzie zaprezentowane oraz omówione z naszymi specjalistami podczas ostatniego dnia szkoły. Udział jest certyfikowany.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Letniej Szkoły Prawa Własności Intelektualnej  oraz portalu Facebook

Zapraszamy do udziału!

Skorzystaj z DARMOWEJ porady prawnej! Wypełnij formularz:

Chętnie udzielimy Ci darmowej porady prawnej w zakresie ochrony danych osobowych.