Ochrona danych osobowych w firmie i szkolenia ABI
O firmie

O firmie

ITLS należy do podmiotów specjalizujących się w ochronie danych osobowych, specjalistycznym doradztwie dla branży MLM oraz sektora nowych technologii, a także w stałej obsłudze prawnej.

W naszym zespole znajdują się prawnicy, programiści oraz doradcy biznesowi posiadający bardzo bogate doświadczenie pozwalające na na skuteczne rozwiązywanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów oraz wdrożenie odpowiednich metod organizacyjnych i prawnych mających na celu pełne zabezpieczenie interesów kontrahenta, a przy tym tworzących gwarancję pełnego bezpieczeństwa.

W realizacji projektów jesteśmy maksymalnie profesjonalni i skuteczni. Nie ma dla nas problemu bez rozwiązania. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

en_1cPremium
Jesteśmy partnerem SALESmanago – twórców jednego z najbardziej innowacyjnych systemów klasy marketing automation na świecie.

 

Firma to ludzie i wartości za nimi stojące – zapraszamy do zapoznania się z kadrą zarządzającą IT Law Solutions:

Marcin Kaleta

Prezes Zarządu

Aplikant radcowski. Specjalizuje się w prawie z zakresu ochrony danych osobowych, prawie autorskim, prawie europejskim oraz prawie nowych technologii. Swoim doświadczeniem wspomaga liczne instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa związane z branżą IT, a także eCommerce.

Referencje

 • Bezpieczny marketing

  Współpraca z IT Law Solutions umożliwiła nam rzetelne zabezpieczenie naszych baz marketingowych. To gwarancja większego zaufania u naszych klientów!

  Kaja Karkoszka, Prezes Zarządu ViewOne Sp. z o. o.

 • Indywidualne podejście

  Współpracę z IT Law Solutions należy ocenić bardzo dobrze. Szczególnie należy pochwalić indywidualne podejście do klienta, które wyróżnia ITLS spośród innych firm zajmujących się ochroną danych osobowych.

  Tomasz Matynia, Dyrektor zarządzający 3Marketing.pl

 • Dla branży IT

  Dzięki współpracy z IT Law Solutions wprowadziliśmy szczegółowe procedury dotyczące ochrony danych osobowych w naszych systemach informatycznych. Polecamy usługi każdemu z branży IT.

  Tomasz Kopera, Wiceprezes Zarządu InSee Sp. z o.o.

Blog - polityka ochrony informacji i szkolenia ABI

Wszystkie wpisy »

Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych, część 2. – zasada rzetelności i przejrzystości

20/11/2017

Jednym z podstawowych założeń wprowadzenia tak daleko idących zmian w prawie regulującym zasady przetwarzania danych osobowych, jest niejako odwrócenie akcentów poprzez przyznanie wyraźnie mocniejszej pozycji osobom, których przetwarzane informacje dotyczą. Emanacją takiego stanu rzeczy jest wskazanie zasad rzetelności i przejrzystości jako gwarancji poszanowania ... więcej »

Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych, część 1. – zasada legalizmu

30/10/2017

Dane osobowe, coraz częściej traktowane jako specyficzna waluta przynależna każdemu człowiekowi, podlega niezbędnym zasadom ich przetwarzania, które stanowią jedne z najważniejszych zagadnień zarówno obecnie funkcjonujących przepisów, jak i RODO, wchodzącego w życie już za kilka miesięcy. Art. 5 ust.1 lit. a RODO stanowi, że — Dane osobowe muszą być ... więcej »

Wypełnij formularz, oddzwonimy