Ochrona danych osobowych w firmie i szkolenia ABI
Kariera

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. ochrony danych osobowych

Opis stanowiska:

Zadaniem pracownika będzie obsługa klientów w zakresie ochrony danych osobowych m.in. przygotowywanie i analizowanie dokumentacji, wspomaganie przeprowadzania audytów, przeprowadzanie szkoleń, bieżące doradztwo prawne, budowanie bazy wiedzy.

Niezbędne wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawnicze, administracyjne lub informatyczne)
  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych potwierdzona praktyką w tym zakresie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 Oferujemy:
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z finansowym systemem motywacyjnym
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach branżowych

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres biuro@itls.pl z dopiskiem „Kariera”

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (czyli tzw. „RODO”) informujemy, że Administratorem danych udostępnionych z w procesie rekrutacji jest IT Law Solutions Sp. z o.o. (ul. Taneczna 78, 02-829 Warszawa, biuro@itls.pl). Dane przetwarzane będą w celu rekrutacji (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a-c RODO). Dostęp do danych mogą uzyskać pracownicy lub współpracownicy ITLS oraz dostawcy usług wspierający spółkę w zakresie prowadzonej działalności, a także podmioty, których prawo dostępu do danych wynika z obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie informacje w zakresie przetwarzania danych podanych oraz posiadanych uprawnieniach znajdziesz w Polityce Prywatności dostępnej tutaj