Ochrona danych osobowych w firmie i szkolenia ABI
Kariera

Ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. ochrony danych osobowych

Opis stanowiska:

Zadaniem pracownika będzie obsługa klientów w zakresie ochrony danych osobowych, tj. rejestracja zbiorów danych osobowych w GIODO, przygotowywanie i analizowanie dokumentacji, wspomaganie przeprowadzania audytów, przeprowadzanie szkoleń, bieżące doradztwo prawne.

Niezbędne wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane: prawnicze, administracyjne lub informatyczne)
  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych potwierdzona praktyką w tym zakresie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania szkoleń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
 Oferujemy:
  • Pracę w młodym, pełnym energii zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z finansowym systemem motywacyjnym
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach branżowych

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres biuro@itls.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.